Moda

Toptan krampon: nasıl futbol özelleştirmek bot

Eğer bir futbolcu iseniz, kendinizi diğerlerinden ayırt etmek için benzersiz olmak iyidir. Kendinize sahada benzersiz bir görünüm veren en etkili yollarından biri sizin ayakkabı özelleştirerek biridir. Hangi sen-ebilmek yapmak bu iki yolu vardır: çevrimiçi ve çevrimdışı.

Çevrimiçi özelleştirme

Araştırma ve saygın futbol ayakkabı özelleştirme Web sitesi tanımlamak gerekir. Saygın bir sitesi olsun seçenekler bölümüne gidin ve bir erkeğin veya kadının ayakkabı yapmak isteyip istemediğinizi seçin. Bu özelleştirmek istediğiniz çoraplar modeli ve 3D modeli tıklatın yaptıktan sonra ekran gelecektir.

Modelden gibi renk seçmek mümkün olacak. Ayrıca size uygun ayakkabı boyutu seçmek mümkün olacak. Seçiminiz ile memnun olduğunuzda, "Kaydet ve Paylaş" düğmesini tıklatmalısınız. Daha sonra "Sepete Ekle" seçmeniz ve ödemenizi yapın. Ayrıca kargo bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Şirket o zaman sen-meli beklemek-ayakkabı almak için tarihte sizinle iletişim kuracaktır.

Çevrimdışı özelleştirme

Kullandığınız ayakkabı özelleştirmek istiyorsanız, bunu yapabilirsin. Bunu yapmanın yollarından biri sizin ayakkabı Dantel değişiyor. Çoğu ayakkabı, siyah ya da beyaz dantel ile gelir; Ancak, onları değiştirmek ve ayakkabılarını yeni bir görünüm oluşturun.

Örneğin, takım renkleri maç yeni dantel satın alabilirsiniz. Ayrıca dışarı stand yapar parlak neon dantel satın alabilirsiniz.

Futbol ayakkabılarını özelleştirme başka bir çizme Çıtçıt değiştirerek yoludur. Her ne kadar birçok bot gelmek molded Çıtçıt ile yüksek son ayakkabı çıkarılabilir Çıtçıt ile gel. Çıtçıt kaldırmak için kaldırmak ve onları gibi olanlar düşünmelisiniz.

Çıtçıt kaldıramıyorsanız, onları spray-painting göz önünde bulundurmalısınız.

Renk ve malzeme senin çizme bağlı olarak üzerine yazabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey büyük bir tasarım ile üstünde çizme yazmak için. İdeal sonuç için kalıcı bir kalem kullanmanız gerekir.

Sonuç

Bunlar, krampon özelleştirme en kolay yollarından bazılarıdır. Ayakkabı online özelleştirirken dikkatli olmalısınız. Uygun olmayan bir ayakkabı alabilirsiniz olmasıdır. Ayakkabı ayakkabı üreticisi için dönmek izin veren bir sitede özelleştirmeniz gerekir güvenli tarafta olmak durumunda bu çok büyük veya çok küçük değil mi.