Moda

Giysilerin korunması

Senin favori giysiler satın almak için bir alışveriş çılgınlığı gidip her gün değil ve bunu yaptığında, bu kolay bir iş değil. Kaliteli malzeme satın alıyor ve erken eskimesine, elbiselerini kendine iyi bak bir şekilde yanlış bir şey var. Giysileri çok iyi sadece yapmak değil onları daha uzun ömürlü ama uzun vadede önemli ölçüde daha az para harcamak kullanılabilmesini de sağlar. Uzmanlar, doğru bakım ile kaliteli giysiler neredeyse on iki yıl sürebilir kabul!

Aşağıda verilen ipuçlarından yararlanın ve elbiselerini yeni gibi bakmaya devam et.

1) giyim döndürme

Çoğumuz çoğu zaman bizim favori elbise giyen bir alışkanlığı var. Bu en sevdiğim parça giyim çok hızlı giyeceksin! Giyim rotasyon kıyafetlere daha az aşınma ve yıpranma tabi emin burada iyi bir seçenek olabilir. Yine de her gün çalışmak için giysi aynı parçası giymek için iyi bir fikir değil!

2) elbiselerini asmak

Soyuyor sonra her zaman tekrar takmayı düşünüyorsanız giysiler bir askı üzerinde tutulur emin olun. Ayrı ayrı yıkanması için başka her şeyi tutmak. Kalıcı kumaş zarar verebilir giysileri yere atmayın!

3) iyi kişisel hijyen

Günlük, kullanımı duş: Kolonyalı peçeteler vs. gibi basit şeyler sadece elbiselerini temiz tutmak ama aynı zamanda da önemli ölçüde onların yaşam kalitesini yükseltmek uzun bir yol gitmek. Ayrıca belirli giyim yaşam döngüsünün üzerinden gidecek yıkama sayısını azaltır.

4) olmak dikkatli yıkama sırasında

Her zaman giyim üzerine mezkur yıkama talimatları dikkat edin. Bunları uzun süre korumak için yapabileceğiniz en iyi şey. Ayrı ayrı renkli çamaşır yıkamak iyi bir fikirdir.

5) kurutma kullanımını en aza indirmek

Giysi, shrink ve sık kullanım kurutma varsa yok. Güneş ışığı giysilerle kurutma her zaman güneş ışığı da özellikleri dezenfekte için dediği gibi daha iyi bir seçenektir.

6) miktar kalite karşılaştırması

Her zaman onları yapmak istiyorsanız, kaliteli giyim için gitmek için harika bir fikir olduğunu son. Onlar pahalı bir önerme başlangıçta ama içinde uzun koşmak-ecek kurtarmak sen para gibi görülebilir. Eski püskü ürünleri yakında dışarı giyecek ve asla sana yakışır! Kaliteli ürünleri daha canlı görünüyorsun ve ayrıca stil ifadesi gururla taşımak emin olun.