Moda

Modern abaya tasarımları - moda ve tevazu bir karışımı

Her din kendi kıyafet kodu vardır. İslam geleneği içinde onların elbise mütevazı olmak onun topluluk kadınlar gerektirir. Bu nedenle, abaya ve hijab Müslüman kadın kıyafetleri tanımlayın. Abaya muhafazakar giyim örneği olsa da, o değil eksikliği parlaklık. Modern tasarımlar ve stilleri kadınların kendi kişisel tarzı kendi inanç ve din için herhangi bir ihmal göstermeden vitrin mümkün kılmıştır.

O size ne bir abaya olduğunun farkında, bu uzun kollu, gevşek uyan bir elbise üzerinde normal giysiler giyilmelidir tasarlanmıştır. Bir kaftan tasarımı benzer. Bir türban denilen bir başörtüsü ile eşleştirilmiş. Bu pelerin gibi hazır giyim 'Burqa' Güney Asya ve İran'ın 'çarşaf' gibi ülkeye bağlı olarak farklı adları vardır.

Renk seçenekleri

Geleneksel olarak, tüm düğün siyah renkli kumaş yapılmıştır. Hala çoğu Müslüman ülkelerde tercih edilen renk siyahtır; gereksiz dikkat çekmeyin sürece ancak, onlar da diğer renkleri bir dizi mevcuttur. Kadınlar dünyevi tonları üzerinde koyu renkler tercih ederim. Düz renkler ile birlikte kadınlar da baskılı kumaşlar ile denemeye başlamıştır.

Uyum ve stil

Abaya ve tüm kol uzunluğu kapsamalıdır. Tasarımcılar pek uzunluğu olarak yapamam, ancak böylece, onlar kolları farklı şekillerde terzilik. Ayrıca bir dizi temel ve lüks tasarımları mevcuttur. En alt üst düz bir uyum içinde yapılır iken, az daha yüksek ve düşük bel donatılmıştır. Ya bu tarzda dikişli gel ya da bir ayrı kanat veya beline sıkı uygun kayış vardır. Yüksek yakalı ve uygun bir parlama tasarımları vardır.

Kumaş seçenekleri

Onlar hafif Kumaş Pamuk, krep, georgette ipek, şifon ve rayon gibi çeşitli yapılır. İpek şifon en iyi görünüyor zengin ve süslü kumaşlar sayesinde verin. En yüksek seviyede konfor sunmaktadır birini seçebilirsiniz.

Bezemeler ve nakış

Modern tarz düğün de kendileri dışında geleneksel tasarımları aksan onlar özelliği aracılığıyla ayarlayın. İşlemeli pelerininin artan İslam-İslam ülkelerinde popüler olmaktadır. Basit nakış kolları boyunca ve boyun çevresinde yapılır. Birkaç da dikişleri ve kenarları işlemeli tasarımlar bulunuyor. Mücevherli bezemeler ve payetler, şık ve düz renk fon karşı etkileyici bak. Diğerleri de dantel bezemeler ve kapi özelliği.

Türban ile deneme

Tevazu üzerinde ödün vermeden abaya kıyafetine kadar baharat için başka bir stil ve türban tasarımı ile oynamak için yoludur. Hijabs düz renklere ve baskılı kumaşlar çeşitli satın almak ve onları şık, abaya ile eşleyin. Sen-ebilmek eklemek biraz bling mücevherli bir PIN veya bir broche. Ayrıca farklı tarzlarda hijab kravat olabilir.

Sanayi abaya modası için gerçekten de yıllar içinde olgunlaştı. Sadece tasarımcı mağazalarında da mevcut haute couture abaya tasarımları vardır. Onlar tek bir kez yapılmış; tasarımları ve elit sınıfa ait özellikle kadınlar için değil tekrarlanan özeldir. Birçok tasarımcıları göstermek durumunda defileler dünyanın farklı yerlerinde, kendi tasarımları.