Moda

Glam yılbaşı partileri için moda ipuçları

"Dışarı katlı" Bu tatil mevsim olsun.

O zaman Glam için o kadar

Tatil sezonu resmen geldi çattı. Gelip çeşitli toplantılar, davetiye sonsuz listesi ağacında, vs ve bununla kırparak salonları, zemin kaplaması araya ve partiler siyah kravat business casual, gevşek ve rahat resmi arasında değişen olsun. Daha fazla değil, ancak, bu yıl insanlar gerçekten bir neden glam için istediğiniz yeri zamanı o yukarıya, iki dirhem bir çekirdek, elbise süslü yukarı ve dışarı, öylesine burada are bling davet listeniz birkaç Glam yılbaşı partileri dahil edecek olursa birkaç moda ipuçları. Tis sezon, tüm sonra!

Kıyafet hakkında her şey

Mükemmel bir kıyafet "tatil bash yılın" davet Eğer bulmak zorunda ilk şeylerden biri. Tüm almak istediğinizi dışarı katlı bir klasik yakın içinde tamamlamak bantlı stilettos, simgeleriydi saç, ışıltılı elmas küpe hepsi hafifçe parfümlü cilt sarılı, veya kış beyaz pantolon bir krem, altın flecked Kaşmir kazak ile renkli bir pop ağırbaşlı bir çift ile bozmamak karar bir parça deyim takı, Giysi hikayeni anlatacağım. Mağazalar tam anlamıyla ile tatil kıyafetler trimming, yani fırsat için sadece uygun değil, ama aynı zamanda kişilik gerçek bir yansımasıdır bir şey bulmak.

Saç ve makyaj var

Sonra saç ve makyaj gelir. Bu yıl tüm dışarı gitmeli nerede zaman, ama yeni kesim, stil veya renk ile deneme için değil. Kolay glam için saç parça veya eklenen uzantıları veya renk pop deneyin. Hiçbir şey daha glam Noel partisine katılıyor gelince klasik chignon veya Fransızca twist daha parlak bir açıklama yapar. Bazı pizzazz istiyorsan, bazı glitter ekleyin (ama kolay gidin.)

Makyajı, olduğunca kalın kırmızı dudak ve tırnaklar, ya da yumuşak pastel veya nötr yapabilirsiniz ve caz dumanlı, dramatik bir göz, bir sıçrama imzası parfüm ile kesin bir açıklama da yapacak. Sınırı arasında moda dergileri için göz sana benziyor ve sormak eğer onlar-ebilmek yaratmak aynı görmek için stilist iş saç, tırnak ve makyaj gelince sana bakmak veya önerilerinizi isteyin gökyüzü. (Unutmayın, onlar böyle bir şey yaşamak ve ışıltı ve parlaklık de onların sezon tatil vardır. Eğer iyi bakarsanız, onlar iyi bakın.)

Küçük bir Bling uzun bir yol gidiyor.

Takı, burada gerçekten bir açıklama yapmak ve uyuyacaksın kalkıp başka bir alandır. Hiçbir şey amper kadar bir kıyafet gibi bazı bling ve ışıltı. Elmas taklidi avize küpe veya boncuklu kolye için kıyafet bazı pizzazz eklemek deneyin. Bütün bu sezon nerede bling hüküm sürer sonra işler daha ışıltılı bir bilezik ile rampa.

Tis sezon ışıltı ve stil için bu tatil mevsim giysileri ile yap ve kalabalıktan moda aksesuarları yardımcı olacak emin olun!