Moda

Basketbol üniforma tasarım ipuçları

Basketbol formaları seyirci kim oynuyor biliyorum yardımcı her takım tanımlamak için kullanılır ve ayrıca yardımcı olan üniversite, okul veya teşvik. Tekdüzen okul bu tür tasarlarken dikkate alınması gereken önemli etkenler vardır, öne çıkmasını istediğiniz, okulun renkleri birleştirmek istediğiniz ve tasarım özel, hatta belki de benzersiz olmasını istiyorum.

Yaratıcı olun, birçok basketbol üniforma tasarımında çok benzer. Bunlar genellikle diz ya da kalça yarı yolda hemen üstünde ikisinden biri gelip şort, oluşur. O zaman kez şort takım giyinmiş ve aynı arayan herkes ile detaylı bir üniforma oluşturmak için içine sıkışmış şort, yelek tarzı üst veya t-shirt tarzı üst, bu maç içerir.

Oyuncuların birbirinden farklı olan tek şey onların benzersiz player sayı, içinde biraz hal sen-ebilmek seçmek-seyirci tanımak onların jersey arkasına doğru adını eklemek bunu daha kolay.

Tasarım renkleri kucaklıyorum. Sık sık okul-ecek var olmak bir veya iki renk, ne zaman sıkıcı bakabilirsiniz onları koymak biraraya, demek ki kutunun dışında düşünmek zorunda. Bu renk olan beyaz bir okul iyi bir örnektir. Bu, siyah beyaz yazı ve şeritler ya da beyaz siyah yazı ve şeritler ile gidebilirsin anlamına gelir. Renkli bir sıçrama eklenerek gerçekten özel bir şeyler yapma basketbol üniforma artırılabilir.

Çizgili bir detay ve değil bir zorunluluk kullanın. Takımlar büyük bir çoğunluğu var bir şerit aşağı onların üniforma tarafında. Şerit kimin diyor ince ve düz olmak zorunda mı? Yaratıcı tarzı benzersiz ve herkes için farklı onların çizgili hale onların şort eklendi siklonlar basketbol formaları gibi kutunun dışında düşünmek.

Çoğu basketbol formaları, ön takım isim ve oyuncu numarası vitrin olacak. Logo daha az yer kaplaması, hala kolayca tanımlanabilir ve diğer takımlar aynı değil, kendi özel tasarım oluşturmak için özgürlük verir bulabilirsiniz çoğu durumda ekibiniz karşı yakın bir gelecekte oynayacak.

Basit olsun. Süre dışarı stand ve farklı, stil basit tutmak için çok cazip ve basit tasarım-ebilmek var olmak gerçekten basketbol üniformalarınızı yapmak için en kolay ve en uygun maliyetli çözüm öne ve takım ruhu, duygusu yaratmak. Senin ince çizgili kalın şeritler için değiştirmek, takım adınızı değiştirmek için bir logo ve renk o "wow" faktörü eklemek için kullanın.

Koyu renkler biraz daha hafif tonları ekleyerek vurgulayın. Eğer takım koyu mavi ve koyu kırmızı beyaz logo ve takım numarasının etrafındaki ekleme gerçekten pop yapabilir. Beyaz ince bir çizgi üstünde ikisinden biri yan-gerçekten renkleri geliştirmek ve elde etmek için buradalar ve kim senin takımın herhangi bir şüphe kaldırmak için şerit ekleme tarafında aşağı şerit için aynı şeyi yapabilirsiniz.

Okullar görünürlüğünü artırmak, sadece onları biraz geliştirin renkleri seçmek emin olun. Nasıl logo jersey önündeki çalışır dikkat edin. Daha uzun bir ad varsa logosu her zaman tercih edilen olmasına rağmen bazı durumlarda, takımın adını kullanarak daha iyi bir seçenek olduğunu bulabilirsiniz.

Tasarım kanıtı sıkı kontrol önlemleri ve beklentilerini karşılayan sağlanması üretimi için izin vermeden önce kontrol edin.