Moda

Nasıl kaliteli vizon ceket

Vizon kürk, zamansız ve lüks moda başlıca olduğunu. Parasal yatırım yapıyorsanız, sizin için doğru kıyafet bulmak emin olmak için alışveriş zamanı al. Vizon kürk görünümünü görmek ve bir final satın alma kararı vermeden önce öğe düşünüyorsanız en iyi bu yüzden önemlidir.

Giysi geri dönün. Sen-ecek bulmak mükemmel terzilik vitrin bir astar. Astar altında gizlemek deri alt bulacaksınız. Alt inceleyerek giysi genel kalitesi hakkında önemli ayrıntılar sağlar. İşçilik gizlemek dikişleri düz ve dar olduğundan emin olmak için denetleyin. Genel olarak, birlikte dikili eşit büyüklükte pelt ince şeritler bulacaksınız. Dikiş dikiş dikili saç olmadan, mükemmel paralel olmalıdır. Hiçbir farklılıklarına veya düzensiz dikişleri bulmak gerekir. Ceket ve kolları alt kenarı boyunca hems bile ve düz olmalıdır. Hide üzerinde hafifçe römorkör ve hafif vermek deri hissetmeniz gerekir. Giyim bu kriterlere uymuyorsa, düşük kaliteli olduğunu anlamak. Düşük kaliteli ürünler, yüksek kaliteli malları daha düşük bir fiyat olmalıdır.

Sana nasıl hissettirdiğini görmek için vizon kürk üzerinde deneyin. Giymek gibi düz ve hatta omuzlarına asmak gerekir. Konfeksiyon giydiğin süre hems düz olmasını sağlamak için aynaya bak. Kat konfor için ağırlığını değerlendirmek. Bazı giysiler diğerlerine göre daha ağır olabilir ve sizin için rahat bir tane almak önemlidir.

Vizon kürk nerede bu yapay öğrenmek için kontrol edin. Kuzey Amerika ve Avrupa'da yapılan bir giysi, bir Çin malı daha çok daha yüksek kalitede olacak. Tasarımcı etiketleri taşıyan kat daha pahalı olanlar popüler bir isim marka olmadan daha bulacaksınız. Bazı tasarımcılar diğerlerinden daha heftier fiyat etiketi taşır.

Kaliteli vizon kürk de içeride pelt etiket olması gerekir. Pelt etiketleri bir giysi belirli bir asgari standart uygun olduğunu garanti. Kuzey Amerika kürk Derneği, Amerikan efsanesi vizon kooperatif ve destan kürk iyi pelt etiketleri içerir. Bu adları ile Pelt Etiketler bir kürk vizon diğer kaynaklardan daha yüksek kalitede korumak belirli kaynaklardan içerir belirtir.

Kabanlar, geçen yıl için ve güzel kalmak, bu yüzden dikkatli alışveriş en iyi kaliteyi seçmenize yardımcı olacaktır Ödeyebileceğinizden.