Moda

7 İpuçları için daha iyi t-shirt baskı

Son moda trend ve desen kendi t-shirt üzerine kendi özel plan ve kişiselleştirilmiş tasarım için tercih ettikleri modern fashionistas arasında olduğunu. Çizgi film karakterleri, çekici ticari markaları, en sevdiğiniz ünlüler veya liderleri, birçok resim ve tasarım t-shirt üzerinde tanık olduk ve kesinlikle onlar tarafından ilham alın. Koyan gömlek ve gömlek planları bir hayal güçlerini göstermek gençler için en cazip kaynakları vardır. Serin ve bu arada zor bu gün almak makul. Yani burada yardım kadar gidecek birkaç ipucu kendi özel t-shirt tasarımları yapmak:

1. yazı tipi ve Metin stili seçimi: tişört planlanmasında ilk kritik bileşeni yazı stili seçme. Mesaj veya açıklama tasarım uygun bir metin stili seçmek önemlidir. -Dibi takdirde belirli bir kampanya için sağlam bir ileti görüntülemek istiyorsanız, bunun için gayri resmi bir metin stili kullanmak değil. İçerik için en uygun yazı tipi seçerken, anahat-ecek-si olmak an uzman değmek. O-ecek bakmak daha çekici ve gibi bir uzman tasarım planlayıcısı tarafından oluşur.

2. araştırma: Siz düşünün sadece bir tasarım üzerinde odaklanmış yok ki şarttır. Bu yüzden kendiniz için çok zaman etrafına bakmak ve araştırmak sağlar. Kendin hakkında düşünmek için yeterli bir şey sağlamak çok önemlidir. Ayrıca insanların çeşitli bilgi verir, yeni Buluşmaları var ve çevresinde, bir ortamda keşfetmek çok önemli. Dürtü hiç belli noktalarda vurabilirsin. Herhangi bir tasarım oluşturmadan önce olabildiğince çok araştırmacı olmak.

3. bir tişört tasarım boyutunu: nerede t-shirt baskı söz konusu olduğunda, bir tasarım 's anahat bir t-shirt üzerinde gerçekten eskisi gibi bir kağıt üzerinde olmayabilir. Bir t-shirt veya herhangi bir model tasarlanmış görüntü koymak önemli faktördür. Ayrıca, t-shirt için planlandığı yaptığınız yapılandırma gerçek boyutu olduğundan emin olun. T-shirt için sanat planlarken tişört uydurma ve düşünülerek dizayn'ın yerleşim faktörleri göz önüne almalıyız.

4. hedef kitle göz önünde bulundurun: t-shirt anahat tasarlarken ilk girişim amaçlanan çıkar gruplarının dikkate etmektir. Özellikle yükseklik ve boy, genişlik, yaş grubu, profesyonel kariyer ve cinsiyet t-shirt Tasarımcısı bir tişört için çizim yaparken akılda tutmak gerekir önemli faktörlerdir.

5. ince komik: Bu komik bir resim veya herhangi bir catchy sloganı, kimsenin duygularını istismar etme unuttun. Esprili ama öncelik olmalıdır sonra etik olmak t-shirt tasarımları için profesyonel olarak tercih edilir.

6. sen kullanmak Renkler: renk kombinasyonları ve t-shirt tasarım içinde kullanılan renk tonlarının tasarım ve kendi t-shirt tamamlayıcı olmalıdır.

7. özetliyor ve içerik: metin stilleri ve çalışmalarını Mismatching değil iyi bir izlenim. Shirt baskı, işçilik ve bilim bir karışımdır. Bir ya da başka biri olmadan diğerinin yönetir. Serin ve korku veren işaretler yazdırmak için estetik duygusu ve tasarım yönetimi hem de son derece gerekli olan ek Yardım düğmesini kullanın.