Moda

Cosplay kostüm seçmek için ipuçları

Nasıl Coplay bir kıyafet seçmek için? Bu bir cosplayer olmanın ilk adımı yükleyen kişi sormak en yaygın sorulardan biri. Demek ki sadece en iyi istersen giymek çoğu insan. Ancak, bu başlamak için iyi bir yoldur, ama orada nereye sen-ebilmek seçmek--dan karakterler binlerce görünce seçmek çok zor olur. Bu listeyi daraltmak ve sizin için en iyi süslü kıyafeti seçmenize yardımcı olacaktır.

Bir karakter seçmek amacıyla bir kişi diğerine değişir. Ama nasıl bir kıyafet seçmek hakkında bir fikir verebilir bazı ipuçları.

Bir tür seçin

Aşk ya da en adore bir şey seç. Bu çok basit! Video oyun oynamayı seviyorsanız, o zaman bu kesin oynarken zevk özel bir karakter olduğunu olduğunu. Eğer değilse, o zaman en adore herhangi bir süper kahraman olabilir. Hatta bir aktör ve aktris gibi giyinmek çok insan vardır. Süslü elbiseler içinde bir veya iki tür sınırlı değildir en önemli şeydir. Şey, en sevdiği çizgi film karakterlerinden 80 's film karakteri başlayan seçebilirsiniz. Kızların çoğu Prenses ya da peri büyülü bir dünya gibi giyinmeyi seviyorum.

Genel bakış

Genel görünümünü süslü soyunma en önemli şey. Elbise ya da Cosplay kostümün seçmeden önce nasıl bakmak istiyorum karar vermeniz gerekir. Saç, makyaj, peruk, dövmeler ve sahne her şey çok önemlidir. İçinde rahat kalacak şeyler seçmeniz gerekir. Sadece bir kıyafet giymiş seni çekici bakmak yapmaz; mükemmel makyaj ve sahne görünümünü tamamlamak gerekir.

Kostümler kullanılabilirliği

Kendi kostüm yapmak zorunda kalacaktır zorunlu değildir. Nereden sen-ebilmek almak bu kostümleri bazıları piyasada birçok mağazalar vardır. Ama hala bir alamazsanız, internetten yardım alın. İnternet, süslü kıyafetler satan birçok çevrimiçi mağazalar bulabilirsiniz. Bu mağazaların da sizin kostümleri ücretsiz teslimat sunuyoruz.

Zaman ve bütçe

Çok ayrıntılı, zırh, pervane, vücut boyası gibi ihtiyacınız bazı karakterler vardır; vb fantezi tamamlamak için bakmak gerekir tüm şeylerin bir listesini yapın. Tüm öğeleri bir fiyat listesini yapın ve Eğer bütçeniz geçiyorlar görüyoruz. Seçtiğiniz karakter bütçenizi aşan, daha sonra diğer bazı tasarım ve daha basit ve çok mal olmaz karakteri için gidin.

Bu bir cosplay kostüm seçerken düşünebilirsiniz bazı önemli ipuçları vardır. Ne zaman büyük bir zaman ve arkasında para harcama değil cosplaying sadece o ilginç. Birçok mağaza Satıyoruz süslü, en uygun fiyat kostümleri vardır.