Moda

Resmi elbise hakkında

Resmi bir elbise nikah, dini teyitleri, kitlelere devlet başkanları, yüksek düzeyde iş toplantıları ve diğer günler gibi özel günler için uygun bir kıyafet değil. Her ne kadar bir kadın için resmi bir elbise için bir kat uzunlukta kıyafet çağırır, uzunluğu vesilesiyle bağlı olarak değişebilir.

Elbise vesilesiyle uyacak şekilde bu niteliklerin bir dizi karşılamak gerekir. Nitelikleri klas olmalıdır biridir. Bu cilt çok göstermelidir değil anlamına gelir. Kıyafetler, sırtı açık, kolsuz veya daldırma yaka yok.

Eğer hangi farklı durumlar için giymek için en iyi elbiseler olduğunu merak, burada bir kılavuzdur:

Resmi gündüz düğün

Olay, renkli ve eğlenceli olduğundan, her ne pahasına siyah kaçınmalısınız. Ayrıca beyaz kaçınmanız gerekir. Krem gitmek en iyi renkleri biridir. Elbise diz veya ayak bileği uzunluğunda olmalıdır ve kadife, Kaşmir, şifon, tafta, yapılmalıdır ipek veya saten.

Resmi gece düğün

Geceleyin Siyah giymeyi sorun değil; Ancak, elbise açıkça şenlikli bir tarzda olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca kısa bir elbise giyebilir ama diz değil emin olmalısınız. Eğer, resmi tamamladı giyebilir.

Tevazu korumak için necklines ve hemlines çok aşırı olmadığına emin olmalısınız.

Siyah kravat

Siyah bir kravat için belirli bir elbise aramıyor; Bu nedenle, bir takım elbiseler giyebilir. Örneğin, gece elbisesi, kokteyl elbisesi veya hatta en sevdiğim küçük siyah elbise giyebilir. Burada hemlines ve necklines daha cesur bir elbise giyebilir.

Beyaz kravat

Beyaz kravat, formalite yüksek düzeyde sürdürmek gerekir. Kural olarak giydiğin kıyafet yere ulaştığından emin olmak. Ne zaman topu cüppe giyen, birlikte tafta iç çamaşırları giymelisin. Ayrıca uzun opera eldiven giymek gerekir. Ayrıca çok iyi mücevher ve ayakkabı giydiğiniz önerilir.

Sonuç

Bu resmi elbise hakkında bilmeniz gerekenler. İdeal bir görünüm için doğru iç çamaşırları giymek emin olmanız gerekir. Örneğin, eğer sen-si olmak büyük bir tummy tummy kameralari giydiğiniz sağlamalıdır.

Ayrıca sağ ayakkabı giymek emin olmalısınız. Örneğin, kaymasını önlemek için lastik taban ayakkabı giymek gerekir. Dans etmeyi planlıyorsanız, rahat jel tabanlık ile ayakkabı almalısın.