Moda

Kız bebek için kostüm fikirler

Pansuman yukarıya kızlarda doğal olarak mevcut. Onlar çocuklara göre daha fazla moda bilinçli olma eğilimindedir ve dolayısıyla onların Katılımlar geliştiren bir şey büyük bir genç yaşta bile beğeni topluyor. O süslü elbise kostüm gelince, kız bebek için birçok seçenek bulacaksınız ve bu nedenle kolayca onu mutlu ve heyecanlı yapmak seçebilirsiniz. Senin kız tercihleri ile eşleştirmek için seçebileceğiniz en iyi kostüm fikirler bazıları şunlardır.

Animasyonlu prensesi kostümleri

Onlar onların en sevdiği çizgi film ya da kitap bakın Prenses karakterleri seviyorum büyük kızlar için kesin bir favori vardır. Onlar en her yerde ve popüler ve kızını çok düşük satın aldığınızda asla ters gidebilir. Özellikle onların güzel ve her kız seviyor ayrıntıları dolu olmasıdır. En güzel Cinderella, Pamuk Prenses ve uyuyan güzel diğerleri arasında içerir. Bu kostümler hakkında en iyi şey, gençler için önemli kapsamı sundukları olduğunu; Bu nedenle, hatta soğuk sezon boyunca giymek idealdir. Eğer onları wands ve görünümünü tamamlamak için kron gibi aksesuarlar ile maç.

Cadılar Bayramı karakter kostümleri

Kızların Kategori Halloween kılık için genellikle korkunç ve ürkütücü, Yetişkin veya büyük çocuklar ile karşılaştırıldığında değil. Bunlar yavru korkutucu, özellikle kız doğal olarak hassas kalpler var ve kolayca korkmuş olabilir dikkate alınarak tasarlanmıştır. Cesur bir kız varsa, hala daha dramatik seçenekleri sezon veya olay sırasında rahat olabilir bulacaksınız. Bu kategori altında Seçenekler çoktur.

Masal gibi karakterler

Kızın için belirli bir olay için harika bir fikir bu. Onlar-ebilmek var olmak bir favori hikaye kitabı veya masal karakterleri. Dorothy Oz Büyücüsü dan arasında en popüler olan ve kırmızı başlıklı kız da diğerleri arasında öyle. Kostümleri sadece hayal o eğleniyor maksimum biter böylece nişanlı tutabilir bu yana en sevdiğiniz karakteri taklit kız olun. Muhafazakar bir ebeveyn iseniz, size bu kategoride oldukça rahat sizin için bulacaksınız.

Süper kahraman kostümleri

Onlar sadece çocuklar için tasarlanmış değildir ama kadın süper kahramanlar olduğundan Ayrıca kızlar için çok kızlar için bakabilirsiniz. Onlar yarasa kız, örümcek kız ve Wonder Woman diğerleri arasında içerir. Büyük kızlar klasik süper rakamlar için geçerlidir ve bir parti olarak davrandığından seveceksiniz. Kostümler, rol oynama ve yaratıcı dünyaya almak dinamik bir yol sunuyoruz.

Hayvan kostümleri

Pratik olarak herhangi bir hayvan fantezi elbise kostüm Mağazalar aşk bulacaksınız. Onlar sonuna kadar eğleniyor sonunda emin olmak için kız arkadaşının favori hayvanlar bağlı olarak seçebilirsiniz. Çoğu kız ördekler ve köpek kostüm heyecanlandırmak, ama en iyi kız bebek seçime ilgi çekici tarafından kolayca bulabilirsiniz. Kostüm olsa takacak kişi o.