Moda

Balo elbise seçiminize yardımcı olmak için önemli ipuçları

Mezuniyet balosunda en önemlilerinden biri olan herhangi bir lise kız hayatta. Bu özellikle dikkate alınarak en iyi giyinmiş balo kraliçesi tacını ve her kız gece Kraliçesi olmak arzusu olduğunu. Gerçek balo kıyafeti nasıl göründüğünü ve sen-si olmak o tacı alma olasılığını belirleyebilirsiniz. Piyasada seçim için birçok balo elbiseler vardır ve onlar da çok sayıda renk, önemli tüm yolları bulmak özel bir gece için çok iyi bir almak yapım o olanaklı sunulmaktadır.

Daha adil cildi yumuşak ve pastel renkler seçin. Her şey ışık ahududu, mercan, beyazlar, yumuşak mandalina ve okyanus mavisi yanı sıra şampanya diğerleri arasında olabilir. Doğal cilt tonunu iyiyi getiriyorlar.

Koyu tenli, zümrüt yeşili, elektrik turuncu, yakut kırmızı ve diğer güzel renkler arasında gece mavisi gibi canlı ve parlak renkleri giymek. Onlar bu özel gecede gereken ilgiyi getirir.

Balo teması göz önünde bulundurun. Seçiminizi bulmak daha kolay hale getirir çünkü bu önemlidir. Tema yok ise, o zaman ayarında bir dekor düşünebilirsiniz. Bu modern, funky ayarı için altın, gümüş, pembe ve metalik renkler sizi utandırmayacağım. Eğer dekor daha old school ve geleneksel, yumuşak pastel renk versiyonları tercih edebilirsiniz.

Bugün, kızların çoğu kendi balo gece tarihleri var. Bir tarihi varsa, takım elbise aldım önce elbiseni almak emin olun. Sana yapabilirsiniz elbise seçenekleri sınırlı değildir sağlar. Koordinasyon beri özellikle sen-ecek var olmak çekici resimleri anılar uzun süre tutmak için bir çift olarak çalışırken önemlidir.

Bir elbise içinde açık bir renk seçerseniz, açık gri veya beyaz gibi açık bir tonunu içinde takım elbise senin tarihi izin ver. Parlak ve koyu renkler tercih ederseniz, göz dengelemek için siyah giymek gerekir. Bu hafif gölge fark diye kalitesiz seyir sonunda bu yana elbise renk gömlek veya aksesuarları ile eşleştirmek çalışırken önlemek. Beyaz manşet gömlek her zaman a iyi seçme için senin tarihidir.

Balo ortak fayda sonunda yok emin olun. Eğer o daha muhafazakar, böylece gece için mükemmel bir çift vardır onun yol takip etmelidir. O daha fazla moda duyarlı ise, şanslı ve enerji çok iyi ne giyeceğimi seçerken çalışabilirsiniz.

Elbise seçerken, hareket etme ve dans ile hayal kırıklığına uğratmayacağım, rahat bir oturuş gidin. Özellikle göğüs, kalça ve bel çevresinde ölçülerini bildiğinizde bu kolay bulacaksınız. Uzunluğu da senin sevme ve topu boyunca rahatlık için iyi olmalıdır.