Moda

Sıkı düğün bütçe üzerinde çalışıyor? ucuz bir çarpıcı elbise almak için ipuçları

Büyük günün kesinlikle gözle ve en iyi bakmak istiyorum. Gelin ödül verilen herhangi bir düğün ve bu nedenle gününde kesinlikle güzel görünmek için yeterli çaba koymak gerekir. Gelinlik Elbette günün vurgulamak ve herkes sadece olay için seçmiş olduğunuz var elbisesi görmek için göz süzme. Ne zaman sıkı düğün bütçe ile çalışıyoruz ama hala zarif bakmak gerek var ne yapıyorsun?

1. değişiklik yapma için eski bir elbise: ona çok fazla zaman harcamadan günde en iyi bakmak için en kolay yollardan biridir. Çoğu aile hazine önlük ve nesiller için aşağı kabul bir tane olabilir şansı vardır. Eğer böyle bir seçenek ile karşı karşıya olan, tercihlerinize uygun elbise kişiselleştirebilirsiniz. Bir kaç değişiklik ve ek olayları tüm eski bir elbise güzel bir anıya dönüştürmek ihtiyacınız olabilir.

Ayrıca, akrabanın dolaplar kullanılmış elbiseler için gidebilirsiniz. Aynı şekilde, onları eskisi kadar iyi ve olmasını istediğiniz gibi modern görünümlü olması için onlara basit değişiklikler yapabilirsiniz. Ne zaman sen-si olmak iyi bir terzi, sen-ebilmek değişmek gerçeğe dönüştürmek büyük güne fikirler tarafından şaşıracaksınız.

2. hareket norm uzak: için büyük güne adım uzakta giyiyor uzun akan norm beyaz gelinlik gibiler için en iyi gelinlik almak başka bir şaşırtıcı yol. Modernite büyük güne olmak istediğiniz gibi benzersiz olarak çok mümkün kıldı. Size özel sizin için elbise ve hala üzerinde maliyetlerini düşürmek yönetmek basit bir düğün olabilir. Fildişi gibi renk çarpıcı seçin ve hala şık görünüyorsun. Elbise bile fırsat için uygun olmak için uzun olmak zorunda değil. İle kişiselleştirilmiş bir elbise, başka bir vesileyle bu bir gelinliğini zamanlar farkında olmayanlar takıyor tadını çıkarabilirsiniz.

3. değerli pazarlık bulabilirsiniz: bütçe önlük, indirim elbise ve ucuz gelinlik bulmak için kullanabileceğiniz birçok saygın siteleri vardır. Ucuz elbiseler hakkında en iyi şey olduğunu kullanılmasına gerek yok; çağdaş tasarımlar yeni, şık ama uygun kıyafetlerle keyfini ve mükemmel kumaşlar, saten Organze, şifon, tafta ve poli seviyorum. Ucuz gelinlik hala nakış ile gelecek ve sen boncuk düğün için uygun bulabilirsiniz. Saygın bir mağaza ile çalışırken, sadece şu mükemmel uyum ve görünüm için bir boyut bulacaksınız. Satış para büyük miktarda kaydedebilir ve hala güzel bir elbise getir.