Moda

Nasıl yağ çıkarmak--dan deri lekeleri?

Harika bir akşam ne zaman son zamanlarda satın almak online, ofis partin için favori bisikletçinin deri ceketini giydin mi daha iyi alamadım. İyi birisi yanlışlıkla-fiş ve olay orada taze bir tabak ceket kadar şeyler gidin. En sevdiği kıyafeti ile o pahalı harap olmak, sen achiever ama o umut verici terfi şansı patronunla ise çıkarabilir mi? Oops! Sanırım başın belada!

Sorun, ceket temizlik olduğunu düşünüyorsanız, o sen are yanlış. Yağ yaygın bir yanlış kanı ya da deri ceketler üzerinde yağ lekeleri tedavi edilemez. Kumaş bozmamak için aynı zamanda lekeleri çıkarmadan ama mümkün oldukça zorlu. Tek ihtiyacın olan biraz zaman ve evde unutmak için birkaç öğe.

Talimatları okuyun

Başlamadan önce en zaman fark edilmeden giderse ceket içinde temizlik veya yıkama talimatları okumak için zaman ayırın. Yordam olursa olsun, ilk önce gizli bir kısmını herhangi bir renk ölmek için kontrol etmek için deri üzerinde test tavsiye edilir. Çizilmeye lekelerini hemen o için benim seçim deri zarar verebilir ve şımarık alanı genişletmek yapmak olmaz.

Sadece rakip serpin

Deri ceketler ya da tek başına deri yağ emme veya çok hızlı bir şekilde yağ. Çok akıllıca hareket ve eylem içine almak daha iyidir. En iyi ve Talk pudrası, tuz veya mısır nişastası bazı lekeler üzerinde bolca serpin için ceketini mi geri kazanmak için en kolay yolu gecede bekleyin ve sonra ıslak mendil, mikrofiber veya tüysüz - ücretsiz kumaş onu temizle. Bu malzemeler daha hızlı yağ emme için ceket ile rekabet.

Diş macunu-ebilmek var olmak senin kurtarıcı

DAB diş hamur üzerinde aynı etkiyi vermeye parti yıkan. Bunlar deri tahıl boyunca uygulamak için özen gösterilmelidir. Kurutulmuş yamalar kapalı sonra fırçalayın soğutmak için izin.

Sıcak demir & Talk pudrası

Bir kez Talk pudrası serpilir, bir gazete sayfası ve hangi üzerinde biraz daha fazla Talk pudrası koyun başka bir sayfaya gazetenin serpin yatıyordu. Gazete ve Talk pudrası lekeli bölgeye yağ lekesi absorbe toz yukarıda farklı katmanlardaki sıcak demir basın. Dikkat et, demir fazla üç dakika her zaman basın.

Deterjanlar, sirke ve sıcak saç

-Sen de belirti yok etmek için sıvı deterjan-batırılmış bez kullanabilirsiniz.

-Sirke de bir iyi yağ Leke çıkarıcı olduğunu. Eşit parçaya su ve sirke, limon suyu ve keten tohumu yağı, ceket sildi iki bölümden iyi yapacağız. Peki bu annemin rehberlik ihtiyacı var!

-Ev yapımı bir deterjan karışımı bir bezle yağ lekesi bulaşmış mucizeler yapabilir gibi dikkatle önlemler distile su, deniz tuzu, beyaz un ve kabartma tozu ile evlendirdi.

Deri ceketler, kişinin kalp içerik için sadece kış aylarında kullanılmak üzere pahalı, trendy ve kişisel temyiz vardır. Bu ilaçları ile kullanılabilir, petrol-lekeli ceketler ya da terfi üzerinde endişeli almak için gerek yoktur.