Moda

Nasıl serin t shirt tasarımları yazdırmak?

Elbiselere dijital görüntüleme tekniği kullanılarak gömlek üzerine baskı renkli tasarımlar T shirt veya üreyen renkli resimler veya görüntüler için mükemmel bir yöntem gibi görünüyor. Son birkaç on yıl için bu tasarımları üzerinde gömlek ekran baskı yöntemini kullanarak yazdırılmış. Ancak, son zamanlarında, dijital görüntüleme tekniği de tasarımcılar için uygun bir seçim gibi görünüyor. Bu makalede, tasarımlar, kumaş üzerine yazdırmak için uygulamanız gereken birkaç önemli adımlar üzerinde durulacak.

İlk adım, Resimler, çizimler, tipografi veya diğer önemli teknikler yardımı ile bez tasarlamaktır. Kağıt üzerinde iyi bir görüntü dışarı bulursanız, sen de içine laptop tarama olarak nerede tasarım yürütebilirsiniz yazılım programında almak. Tasarım bir resim düzenleme yazılım programı oluşturulur bir dijital dosyasında geliştirebilirsiniz.

İkinci adım, tasarım öğeleri etkili bir taslağını geliştirmektir. Amacınız T shirt gibi boyun, kollar doğru oranlarda farklı kısımlarını kesip ve gömlek genel düzenini oluşturmak olacaktır. Genellikle, bu tür kumaş genişliğini on üç inç ve derinliği on dört inç olduğunu. Bez boyutunu belirledikten sonra bir yazılım programı sayesinde tasarım ve sonra bilgisayarda son sürümü tasarım dosyası kaydedin. Ayrıca baskı, kağıt üzerinde tasarım dışarı almalıdır.

Ayrıca T gömlek tasarım halinde uygulamak istiyorsanız, yazdırma seçeneğini belirlemeniz gerekir. Ekran Baskı tekniği evlat edinmek istiyorum ya da dijital görüntüleme yöntemi üretmek isteyen ilk fikrini belirlemeniz gerekir. İki ya da üç tasarımları serigrafi tekniği yardımıyla üretebilir. Renkli fotoğraflar da dahil olmak üzere küçük renkli baskılar, dijital görüntüleme yöntemi yardımıyla üretilmektedir. Örneğin, siyah renkli giysiler bir dijital görüntüleme tekniği evlat edinmek istiyorsanız, o zaman ilk örnekleri çalışmaya başlar ve stil tasarlamak isterseniz gömlek taklit kapasitesine olup olmadığını öğrenmek.

Bir sonraki adım en az iki ya da üç baskı dükkanlar pazar hizmetlerinin yanı sıra, fiyatları kontrol etmektir. Ne tür bir renk gömlek, stilini, boyutunu ve benzeri istediğiniz bilmeli. Bütçenizi belirlerseniz, o zaman onlara dışarı basılabilir forma sayısı hakkında sormak gerekir. Şahsen baskı dükkanları ziyaret etmeli ve doğrudan onların inşaat kalitesini kontrol idealdir. Yüksek kaliteli hizmetler sadece yüksek fiyatlarla mevcut olduğunu düşünmek yanlış olur. Bir orta boy Baskı Dükkanı fiyat makul fiyatlarla yüksek kaliteli yazdırma işleri üretebilir.

Son adım, bir dükkanı gibi sipariş miktarı üretmek istediğiniz forma seçmektir. T shirt üzerinde en az yüzde 50 peşinat talep birkaç dükkan ve bu kıyafetler başarılı doğumdan sonra kalan parayı istiyorlar.