Moda

Moda endüstrisinin daha minyon kıyafetleri neden yapmaz

Bize 'petite' yerine sadece kısa etiket için seçtikleri kısa kadınların moda dünyanın görünümü göstergesidir. Bu aşağılayıcı bir terim değil, ama belki de moda dünya bizi böyle görüyor. Biz azınlık, biz onların ideal uymaz. Yani bizim için düzgün şekilde hitap etme. Çoğu marka petite boyutları hiç yapmayın ve birçok marka iddia ama yanlış anladılar.

Neredeyse kısa kollu ve hems değil, beş dikey ölçümler ayarlanması gerekiyor petite elbise. Ve diğer özelliklerinin de orantılı olarak azalır olduğunu unutmayın. Fırfırlar-meli var olmak daha küçük ve daha az, kelepçe-meli var olmak daha kısa, daha küçük desenleri.

Onlar bir petite aralığı tasarım sormak birkaç marka tasarımcılar için konuştum. Çünkü yeniden tasarımı için bir azınlık Pazar çalışma baktılar değillerdi. Bu moda uğrar. Ne zaman büyük moda-istiyorum kadınlar için veren ama mümkün olduğunca çok para yapma hakkında değil.

Tabii petite elbise tam bir yelpazesi oluşturma dükkan/depo için tutmak stock artırmak ve tüm kar ucuz düğmeleri ve fermuarlar, kullanarak aşağı hakkında o çünkü işletmeler bu ek bir ücret ve mali harcama sahip istemiyorum.

Petite maddeleri ile moda arıyorsunuz uzun yıllar geçirdim, onlar her zaman arkasında, küçük bir bölüm ya da bir demiryolu. Ne bu, 'böylece tüm boyutları kapsayacak ama gerçek herhangi bir önem vermiyoruz söyleyebiliriz biz ' petite bazı şeyler var olduğunu söylüyor. Ve neden petite tasarımları farklı? Neden yaşlı kadınlar yerine, zengin moda bilinçli ufaklıklar daha uygun başka bir Aralık olun. Şey, teşekkürler! Ve biz petites, dudak hizmet olan böyle hissediyorum moda endüstrisinden, başka bir şey yok.

Doğruyu söylemek gerekirse, daha yakın işler düzeldi bazı alanlarda ve tabii ki diğerleri de kötüye gitti. Biz yakın, sadece satın aldı ve bir zincir mağaza tarafından tamamen değişti için favori bir petite marka gördüm. Onlar sadece onları çizgi umutlarımız kaldırdı! Daha fazla marka sınırlı petite aralıkları oluşturma, ama diğer markalar petite aralıklar bırakarak. Bazen kazanır, bazen kaybedersin.

Muhtemelen insanların çok büyük kıyafet giyebilir çünkü moda endüstrisinin ilgili değil. Biliyorum - bunu yapıyor ve hating hayatımı geçirdim çünkü! Ama yeterince iyi değil. Patates çuvalı gibi görünmek istemiyorum ve her şeyi değişmiş olmasını istemiyoruz. Tüm giysiler değiştirilebilir değil unutma.

Orada Petite blogcular orada onlarca aslında petite giyim dışarı bulmamıza yardım aramak için zaman ayırıyoruz, hala orada gerçek bir sorun olduğunu söyledi.

Biz bazı büyük markalar görmek bir petite aralığı oluşturma bu genellikle oldukça sınırlıdır ve ayrıca genç müşteri ve rahat pazara yönelik marka olma eğilimindedir. Ne işe giymek gerekir? Ben çocuk giyim alabileceğimi söyledi herkes için kilo olsaydı. Oh, nasıl şuna gülüyoruz!

Biz tüm sorun tarafından çoğunlukla küçük başlangıç işletmeler online ele alınmaktadır terbiyeli petite tasarımlar için umutsuz vardır. Minyon kadınları kendi hatları petite elbise başladı. Bunu yapmak zorunda çılgın bir şey. Çok şükür için Internet, kadın moda arka plan ile derin sonunda moda girmek izin verdi ve sonra küçük işletmeler petite ürünleri dünyanın her yerinde gönderebilirsiniz. Büyük markalar bak! Minyon kızlar kendileri için bunu yapıyor.