Moda

Böyle bir kadın bugün satın almak gerekiyor

Kadınlar alışveriş olmadan yaşayamam. Açıkçası, ya da alışveriş hiçbir zararı yoktur.

Kadın kesinlikle güzel ve şık, hangi-ebilmek olmak eğer onlar-si olmak doğru elbise istiyorum. Taraflara tekdüze elbise giyme - inanılmaz bir şey. Bu yüzden kadınlar gibi tasarımcı çanta aksesuarları seviyorum. Onlar kendi kişiliği ile gider birini seçebilirsiniz.

Yani, bir kadın ne bugün satın almak istiyor?

Hayır, istediğimiz her şeyi alamıyorum. Karışıklık kolaylaştırmak için size bir listesini size gardırop içinde olması gereken 5 önemli moda aksesuarları getirmek.

1) siyah Blazer: Hayır, siyah blazers sadece erkekler için değildir. Siyah blazer sadece şık değil ama herhangi bir elbise de eşlik edebilir. Uzmanlar, siyah blazer herhangi bir vücut tipine iyi görünüyor ve kolayca bir kot veya pantolon veya etek veya hatta bir elbise ile eşleştirilmiş olabilir söylüyorlar. Yani, bu senin dolabın içinde varsa 'ne giyecek?' önemli bir bölümünü çözmüş

2) atkı: Giyinme hakkında giyim markalı değil. Aksesuarlar hakkında da sağlar. Stilinizi geliştirmek gücüne sahip oldukları gibi hayati bir rol oynarlar. Baskılı fular sahip bir gece elbisesi sahip olarak önemli olabilir. Bir şey üzerinde asmak ve gitmek hazırsınız.

3) kırmızı daireler: Eğer siyah güzellik hakkında kırmızı gücü ile ilgili. Kadınların yüksek topuklu dikkat, ama düz-ebilmek yapmak şaşkınlık için görünüşünüzü de; Öncelikle kırmızı bir daire. Kırmızı bir daire için her mevsim ve herhangi bir elbise ile takılabilir.

4) çizgili gömlek: Moda her gün değişebilir, ancak çizgili gömlek modası gitmeyeceğim. Onlar sadece farklı bir formda gelmeye devam ama Ayrıca bakmak, farklı aksesuarlar ile eşleyerek artırabilirsiniz.

5) büyük boy İzle: Hepimiz saatler giymek. Ama biz büyük boy bir saati varsa, bizim giyinme tarzı ekleyebilirsiniz. Bir büyük boy izle, gevşek, eğer bir bilezik gibi de davranabilir.

Bir tasarımcının el çantası üzerinde de gösteriş unutma. Tasarımcı çanta toptan satın alınabilir ve oldukça kolay bir üzerinde ellerini alabilirsiniz. Farklı stilleri gelir ve size uygun bir alabilirsiniz-Örneğin, tasarımcı çanta ihtiyacınız olan her şeyi taşımak için alan bir sürü sunuyoruz. Tasarımcı çanta toptan satın alırsanız, büyük elde edebilecektir.