Moda

Erkek iç çamaşırı artırılması açık üç ana türü

Erkek iç çamaşırı çoğu nadiren hakkında konuşulan bir şey oldu ama son yıl içinde özellikle iç çamaşırı teknolojisindeki gelişmeler tarafından şaşıracaksınız. Ön görünüm alttan yukarıya ittirmek teknoloji en popüler özelliklerinden biri. Frontal enhancement teknoloji her kendi avantajları ve dezavantajları ile üç ana türü vardır.

Neden iç çamaşırı aniden geliştirilmesine kadar popüler?

Çocuklar sadece büyük görünmesini istediğiniz açık cevabıdır. Vanity veya güven bir konudur. Ancak, aynı zamanda bazı sağlık yararları vardır. Kaldırma ve bazı teknoloji ve çanta tasarımları tarafından sağlanan destek, yapıştırma, terleme, ezici ve pişik azaltmaya yardımcı olabilir.

İçinde ön boyutunu artırmak için iç çamaşırı iç giyim markaları imalatı öncelikle üç yolu vardır:

1. destekli teknoloji

Push-up teknoloji, ne kadın için mucize sutyen yok adam için mi. Push-up iç çamaşırı gibi bir at ayakkabı şeklinde kese girişinde malzeme parçası vardır. U şekli vardır. U şekilli malzeme paketi altında destek sağlayan bir kasnak gibi davranır ve paket kese içinde oturur. Rahatsız edici sesler ve ilk başta oldukça tuhaf hissediyorum, ama yumuşak ve konfor sağlamak için bazen elastik malzeme. Bu asansör ve desteği etkin ön görünümünü geliştirir paket yukarı ve dışa doğru taşımak için yardımcı olur. Ayrıca, paket vücuttan taşır ve yapıştırma ve terlemeyi azaltır.

Andrew Hıristiyan marka destekli teknoloji, 'şov-It' koleksiyonu içeren iç çamaşırı koleksiyonu vardır. İç çamaşırı koleksiyonu açık ölçümleri kadar 1,5 inç tarafından artırmak olduğunu söylüyor.

2. pamuklu iç çamaşırı

Erkek pamuklu iç çamaşırı stilleri daha dolgun bir görünüm oluşturmak için açık bir kese eklenen materyal var. Hiçbir meslek veya destek vardır. Bu tamamen ön görünümünü geliştirmek için bir girişimdir. Eklenen malzemeler genellikle köpük göre rahatlık ama bazı stilleri gibi fiziksel takım sporları arasında kullanılan koruyucu spor iç çamaşırı koruma sağlamak daha sert malzemeler var sağlamak için vardır. Pamuklu iç çamaşırı daha dolgun bir görünüm oluşturur iken ek malzeme bir yalıtkan gibi davranır ve daha sıcak bir iklimde yaşayan birisi için en iyi seçenek olmayabilir sıcaklık artışı.

Addicted iç giyim markası 'Paketi Up' adı verilen pamuklu iç çamaşırı koleksiyonu vardır. Bu koleksiyon, ön çanta içinde köpük malzeme çıkarılabilir bir parçası vardır.

3. kese iç giyim

Erkek iç çamaşırı, torbalar içinde çeşitli boyutlarda tasarlanmış. Çok küçük torbalar her şeyi kabak ve yere tutun. Çok büyük torbalar içinde daha büyük çocuklar için ek alan sağlamak ve her şey doğal olarak ücretsiz asmak izin verir. Ön daha fazla alan sağlamak için veya doğal bir ver ve ücretsiz giyen deneyim asmak, aynı zamanda büyük görünmesini ön yapma dolaylı etkisi var için tasarlanmış iken büyük torbalar. Ayrıca bazı büyük sağlık faydaları vardır: daha az yapışma, daha az Reşo, terleme daha az, daha az ezici. Kese iç çamaşırı en iyi doğal hissediyorum ve fazladan boşluk sağlar iken, ancak, bu asansörü sağlamaz ve destek.

Andrew Hıristiyan kupa erkek koleksiyonu büyük adam için ön fazladan boşluk sağlamak için tasarlanmıştır.

Andrew Hıristiyan neredeyse çıplak koleksiyonu biraz farklı için standart iç çamaşırı, kese daha büyük kesti ve doğal hang ücretsiz uyum sağlamak için tasarlanmış bulunmaktadır.

Hangisinin daha iyi olduğunu?

Kişisel tercih meselesi gibi bu hiçbir doğru cevap vardır. Push-up iç çamaşırı kaldırma yoluyla büyük genel geliştirme sağlamak ve destek eğilimi ama garip ve rahatsız hissediyorum. Pamuklu iç çamaşırı dolu dolu bir görünüm sağlar, ancak daha sıcak sıcaklık oluşturur. Kese iç çamaşırı en doğal ve rahat ama bu ek alan sağlamak için tasarlanmıştır ve yalnızca donanýmýn dolaylı etkisi, özellikle geliştirmek için tasarlanmamıştır.