Moda

Nasıl mükemmel dizüstü bilgisayar çantası almak için

Dizüstü bilgisayarınızı satın aldıktan sonra satın almak için bir sonraki şey bir dizüstü bilgisayar çantası veya bir durumda olduğunu. Bir dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayarınızı korur ve serin moda da olabilir. Burada doğru laptop çantası seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları bulunmaktadır.

Özellikler

Bilgisayar kapağını var şekil kontrol edin. Sık sık seyahat ediyorsanız, denetim noktası dostça etiketli bir bilgisayar kapağını tercih olmalıdır. Kağıtlar, taşınabilir sabit diskler ve diğer şeyler genellikle taşıyorsa, ferahlık ve eşyalarını düzenlemek için cepler için bakmak gerekir. Dizüstü torbaya uyuyor mu kontrol edin. İyi laptop çantası, ucuz laptop çanta kendini onarma fermuar de olacaktır.

Laptop çantası stilleri

Bilgisayar kapakları gelin farklı tarzlarda. Laptop kollu doldurma yoksun başka bir çanta içinde senin laptop taşımak istediğinizde kullanışlıdır. Dizüstü bilgisayarınızı güvenli bir şekilde ofis içinde taşımak için de kullanılabilir. İyi doldurma ve kendini onarma fermuarlı çanta için bak. Bazı laptop çanta çanta tarzında gel. Omzunda tutamaçları ile bir dizüstü taşıyabilir. Bu tür çanta hafif ve kompakt. Yastıklı kolları veya askıları arayın. Sırt çantası laptop çantaları, rahat ve casual ve yolcular tarafından tercih edilmektedir. Messenger çanta bir çapraz-gövde tasarımı ile olduğu gibi dizüstü bilgisayarınız ve diğer malzeme taşımak yardımcı olur. Dayanıklı oldukları gibi aktif insanlar için iyidir.

Ağırlık

Bilgisayar kapağını ağırlığı çok önemlidir. Bilgisayar kapakları, deri, nylong ve cordura yapılır. Hangi malzeme tercih ve satın almak bir karar. Çanta bir görünüm göz önünde bulundurun. İyi görünüyor? Eğer çekici görünüyor, sonra hırsızlar çantanı çalmak olabilir olduğunu unutmayın.

Kullanımı kolay

Diğer faktör dikkate erişimdir. Dizüstü bilgisayarınızı kolayca alabilir miyim? Kemerlerinizi bağlayın ve tokalar ve kemerler kolay serbest nelerdir? Özellikle de sık seyahat, bu önemlidir.

Hasar kontrolü

Bilgisayar kapağını dizüstü bilgisayarınızı korur. Çanta darbe ve jostles iyon korumak sunmakta. Çanta veya cepler yastıklı bazı dolgu sahip olmalıdır. Hava yastığı ek koruma için bir çanta varsa daha iyi olur. Kontrol çanta aslında dizüstü ağırlığı destekleyebilir. Bazı dizüstü bilgisayar çantaları mimarisi desteği çanta düzgün. Fermuarlar çok iyi ve güçlü olmalıdır.

Özetle, eller üzerinde biraz zaman harcamak bir satın almadan önce bir laptop kapağı ilgilendi.