Moda

Kullanılan ralph lauren giyim

O başarıyla moda ihtiyaçları ve arzuları, farklı yaş grupları ve pazar segmentleri, onları kimse-ebilmek kolayca giymek çoğu kez trendy ve henüz pratik koleksiyona çeviri yorumlanır gibi Ralph Lauren şu anda dünyanın en popüler moda tasarımcılarından biridir. Kimse genellikle sıradan öğeleri (örneğin, yakalı gömlek) güzel tasarlanmış logolar ve süslemeleri ile birleştirerek çaba harcamadan şık bakmak yapmak için yeteneklerini Ralph Lauren'in polo gömlek, kot pantolon, gömlek, ceket ve giyim birçok diğer öğeler ana gücü yatıyor.

Son iki yılda, ABD marka çok popüler sayesinde çok sayıda ünlü ve dünyaca ünlü onun polo gömlekleri giyen lekeli varlıklı bireyler haline gelmiştir. Bu mükemmel bir örnek, Wall Street kurt, kapanış fırsatlar iken Ralph Lauren giyiyor ve kendi yatında başarısını kutluyor görülme bir broker hayatı etrafında döner bir film olduğunu.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan sürece, ancak, Ralph Lauren giyim yüzden sizin ülkenizde oldukça pahalı olan büyük olasılıkla dünya çapında pek çok kişi için kullanılan Ralph Lauren giyim, hangi on-line ve off-line, bulunduğunuz bağlı olarak bulunabilir opt.

Satın alma kullanılan tasarım kıyafetler büyük avantajı, bu genellikle orijinal olduğunu ve böylece bir servet harcadı gerek kalmadan büyük bir koleksiyon oluşturmak için izin onun orijinal fiyat bir kısmı için satılan olduğunu. Bir kadın varsa, örneğin, eğer kullanılan onay giyim Web siteleri, yerel pazari ve sadaka mağazaları için kullanılan Ralph Lauren polo gömlek, çanta ve çok yaygın olan kot pantolon için isteyebilirsiniz. Mantolar ve ceketler, diğer taraftan, biraz daha zor bulmak için - ama yine de imkansız değil!

Tüm akıllı bakmak gerekir ve bir çift bej chinos ve zıt bir polo gömlek, iş ve boş zaman, rahat bir adam varsa eğer amacınız başarı ve güç, sade bir şekilde terlemek Yani bu iki kategoriler üzerinde odaklanın.

Son olarak, ne zaman satın alma kullanılan Ralph Lauren giyim, mantıklı ve aklı başında hiç kimse-cekti var olmak 100 hakiki tasarımcı polo gömlek birkaç dolar için satmak isteyen, özellikle Çin ve birçok Internet kullanıcılarının göre en iyi yerler haline gelmiş Türkiye gibi ülkelerde bulunuyorsa, tasarımcı öğeleri almak için sahte hatırlıyorum.