Moda

Ne erkekler için bir çift kot veya ağartıcı tespit ederken aramak için

Değişen moda trendleri üzerinde bağlı olarak, giyim ve aksesuarları, Giyim tarzını da buna göre değiştirip. Ancak, değişen trendleri ile etkilenen almak değil giyim bir tür vardır. Tabii ki, ağartıcı ve kot pantolon değil. Hala 5 yıl geri aldığın kot kullanıyor olabilirsiniz.

Kot pantolon veya ağartıcı hep erkekler için Trend oldu. Bu gün, çok uluslu şirketlerin çoğu bile çalışanlarının işyeri kot pantolon giymek izin verir. Kot hakkında çok şey ve devam olduğunu. Sonra solmaya daha iyi bakmak saymıyorum bile.

De forma, T-shirt, herhangi bir tür ile gitmek neden kodu sizin dolap özel yer yapmak başka bir sebebi, tank tops, hoodies, pullovers, ceket. Yakışıklı bir ceset varsa, hatta çok olmadan herhangi bir üst kot giyerek el o gösteriş.

Zamansız yıkar

Denenmiş ve doğru denim stil her zaman dört bir yanından erkekler için en sıcak çekme oldu. Yıllar boyunca değişen moda trendleri tarafından etkilenmiş değil bazı denim stilleri vardır ve onlar aşağıdaki gibidir:

Karanlık Denim: - Siyah düz-bacak uygun tüm durumlar için idealdir. Kolayca resmi gömlek ya da raslantısal t-palavra ile eşleştirebilirsiniz. Deri ceket ve spor ayakkabısı veya çizme giymek ve süre gidiş bir tarih veya bir parti için harika görünüyorsun. Bu kıyafetleri de resmi ayakkabı ile de gider.

Eğer evde tembellik yapmak veya dışarı iken Jeans - solmuş kot bakmak büyük soluk arkadaş grubu. Bu olağanüstü bakmak göz çekici gömlek ve spor ceket ile giyebilirsin.

Mavi Jeans - Bunlar sadece çamaşır ve kaba çift yönlü bir parçası giyim olmaktan gelişmiştir. Her zaman ve her yerde giyebilir. Herhangi bir renk gömlek veya t-shirt gidiyorlar.

Kumaş karışımlar

Temel dokusu denim kumaş ile aynı olmasına rağmen bazı pahalı malzemeler gerilebilir yapmak için harmanlanmış. Sonra bile birçok kere yıkayın ve kolayca sert kullanımı nedeniyle zarar veremem bu kumaş dokusu kaybetmezsiniz. 1/2 inç bel boyutu artar bile bu esnek malzeme, uyum sağlar.

Renk seçenekleri

Renkler mavi, siyah, gri, açık, orta ve koyu tonları seçim olsun. Bir çift kot almak önce cilt tonu, fiziksel ve kişiliğinizi uygun öğrenin. Eğer herhangi bir özel renk de taşıyamam, senin para yatırım yapmak istemeyebilirsiniz.

Tonları hakkında belirli değilseniz, ancak, her zaman sessiz sesleri, düz parlak ve diğer tür renkler için git. Birçok diğer süre mens tasarımcı kot pantolon satın düşünebilirsiniz gibi faktörler vardır. Ancak, ağartıcı bir çift satın iken ince, düz/slim, rahat ve düz/rahat aramak için temel ölçütleri, vb, uyuyor.