Moda

Tüm şekil ve büyüklükte kadınlar için mükemmel uygun kot pantolon satın

Şimdiye kadar tasarlanmış en büyük moda giyim Jeans olmalı. O sert ve kolayca kopar değil gibi kim fabrikalar, maden ve inşaat sektörüne, amele ilk dizayn edilmiştir. Ancak, bugün bir zorunluluk haline gelmiştir giyim her gardıropta bir erkek ya da kadın olması vardır.

Nasıl kadın karışık ve kendi tarzı ve vücut şekli maç için belgili tanımlık doğru kendisi seçemiyor gerçekten şaşırtıcı. Eğer onlardan biri iseniz, okuyun ve şüpheler temizleyin.

Farklı tür bir kot kesip, yıkar, yükselişi ve stilleri

Kot pantolon farklı kesim ve stiller arasından seçim mevcut gelir. Kişilik ve vücut tipi uygun en iyi bir satın alma yapmadan önce bulmak yeterlidir. Bazı en popüler jeans kesim, yıkar, yükselişi ve tarz elde edilebilir içinde belgili tanımlık çarşı aşağıdaki gibidir:

Petit kot: Bu kot bir petite rakam Kısa bacaklı kadınlarla için yapılır. Şimdi artık sığacak şekilde kesmek gerekmez.

Skinny jeans: Bu rakam sarılma ve sıkı sıska uzun bacaklarını gösteriş yapmak izin bacaklarının raps.

Asit yıkama kot: bu jean lekeler ve retro bir görünüm verir. Ne zaman parlak rahat üstleri veya gömlek ile tarz çok güzel gözüküyor.

Geniş bacak pantolon: Bu 70 bir retro görünüm verecektir. Ancak, 'geniş bacak' boy ve vücut ölçekli övgü emin olmak gerekir.

Erkek kot pantolon: Bu kot kesim kadınlarla curvy vücut üzerinde en iyi görünüyor. Kadınsı dokunuş isterseniz Ancak, bacak ve uyluk çevresinde zarif silueti ile bir erkek jean arayın. Fitilli tee-shirt ile eşlendiğinde iyi görünüyor.

Yırtık kot: Bu kot tarzı her zaman olmuştur. Genel görünüm olarak serin bir kenar verir. Ancak, daha kısa gösteriyorlar ve vücut çerçeve, yani kendini bilinçli vücut şekli, iseniz, o zaman bu bir sökük yatay giyen kaçınmak önerilmektedir ve bunun yerine gitmek için dikey yırtık ağartıcı genişler.

Kot tayt: daha fazla halk 'jegging' bilinen, bu kot eğri giymek rahat. Casual tee veya bir gömlek ile takım.

Ne renk kot olması gerekir?

Lacivert ve siyah blucin vardır mutlaka var, onlar nötr renkler ve kolaylıkla ile her şeyi her zaman için takılabilir.

Herhangi bir kesim ve stil, kot giymek ama doğru aksesuarları, Ayakkabı veya stilettos ile eşleştiğinden emin olun. Sözde mükemmel bir görünüm stil ve nasıl bunu giymek olduğunu. Haklı olarak demiş moda rahatlık ve diğer insanların körü körüne takip değil ' dir.