Moda

Tarzı siyah kot - kendine mix ve onları maç ile diğer moda nesneleri için ipuçları

Kot almak için alışverişe gittiğinizde, genelde aklından mavi tonlarında olur. Ancak, şimdi farklı kesim, yükselişi ve tarzı siyah kot ile gardırop mürekkep vakti geldi. Bu resmi ya da rahat üstleri ile birlikte her yerde ve her yerde takılabilir gibi çoğu kadının, tercih ederim.

Siyah Jean zayıflama etkisi verir

Renk siyah aşırı curvy rakam gizler. Vücut kusurlarını ve şekil ve rahat bakmak yapma karşılamak sağlar. Kadın siyah kot hakkında en iyi parçalarından biri kes, artış, stil ve tasarım hakkında endişe gerekmez mi. Ne kalbin, hiçbir şey hakkında kaygı duymadan istediği giyebilir.

Bugün, bu tüm kesim ve seçim seçenekleri geniş bir koleksiyon her kadın vererek stilleri mevcuttur. Kalın siyah kot sizin güven aynı zamanda artırmak ve zarif göz yapacaktır. Sen-ebilmek çift bu resmi ya da raslantısal top ile zevkinize göre.

Mix ve maç için ipuçları Jeans Giyim tarzını diğer öğelerle siyah

Ne ile kot yakışır ve nasıl kolayca karıştırın ve gardırop içinde diğer giysiler ile maç bilmek çok önemlidir. Çoğunuz tüm durumlarda, siyah kot pantolon giyilerek office, rahat karşılamak, partiler veya diğer olay olmak bilmek için sürpriz olmayacak.

Arkadaşlar bir gün dışarı için bu kot giyiyorsun, sıska erkek kot pantolon giymek için seçebileceğiniz veya önyükleme kesim. Bunlar, arkadaşlarınızla ya da herhangi bir işlerini sırasında dışarı asılı iken giymek rahat. Basit Kazak veya hırka grafik t-shirt üzerine ekleyebilirsiniz.

Onlar şık bir görünüm vermek gibi bir gece dışarı, yukarı alevlendi kot, sıska veya önyükleme, kot çok tercih edilir. Tarzınıza göre parlak veya nötr renkli cilveli üst giyebilir. Bu, ayrıca Boncuklu Takı Giyim ve akıllı deri ceketle ekip oluşturma. Soğuk soğuk gecelerinde bile rahat hissetmeni yapacak.

İş toplantıları veya ofis için bir ipek bluz ile siyah kot takım. Eşleşen blazer ve akıllı izlemek veya tercihinize göre bilezik giyiyorum. Slim fit çizme siyah kot kesim resmi toplantılar veya işlevleri katılırken önerilir. Kolayca resmi giysileri giyen insanlarla karışımı ve yersiz değil hissediyorum.

Siyah kot daha sık her durum için resmi veya özel takılabilir neden sadece mavi tonları ile sopa.