Moda

Spot sahte için keskin bir göz ve taklitler satın alma sırasında kullanılan çanta mı?

En az bir pahalı çanta tasarımcısı sahip olmak her kadının hayalidir. Bu tasarımcı çanta ancak exorbitantly pahalı ve çok ötesinde bizim bütçe vardır. Sadece bir çok azımız diğer birçok ay önce tek bir göze edememek için kaydetmeniz gerekir iken bir gardırop tasarımcı çanta tam kendi gelemez. Bu ancak bizim Mağazalar ve moda dergileri son derece tasarlanmış bu torbaları üzerinde drooling durmuyor.

Yüksek uç tasarımcı çanta kendi için nasıl?: Bu çantalar şüphesiz çok pahalı ama bir kendi için birçok yol vardır. Genellikle yeni bir fiili maliyetinin bir kısmı için gelir bir el çantası almak için bu tür yollarından biridir.

Orada bir çırpıda, bir tasarımcı çanta satın almak zengin birçok ünlü var dünyada.

O zaman yeni şeyler için bazı boş alan oluşturmak için zaten aşırı kalabalık onların dolapları temizlik fikir gibi. Zaman zaman onlar sadece onların çanta içinde halkın önüne yinelenen sıkıldı. Onlar ya da eski çanta at gibi olanlar kullanılan onları tasfiye. Bu çuvallarla vakaların çoğu yeni gibi ve bu nedenle aslında onları tasfiye anlamda bir çok yapar.

Çanta satmak için onların neden ne olursa olsun, aslında bize bir tane satın almak için harika bir neden verir. Bu çantalar gayet iyi durumda ve yeni bir tane daha çok ucuz, neredeyse yarı gerçek fiyat söyleyebiliriz. Bu şekilde enfes tadı göstermek ve hala çok para kaydedin.

Taklitlerinden sakının: çanta alışveriş gidiş kullanılan iken, sahte veya taklit satın sonunda yok emin olun. Satın alma sırasında aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurun:

Çanta taklit olup olmadığını kontrol edin. Taklit neredeyse gerçek çanta gibi görünecek, ama orada-ecek var olmak hafif bir varyasyon marka adı, logo, renk vs. Telif hakkı kuralları önlemek için onların yolu bu.

Sahte çek. Sahte çanta gibi orijinal, her şeyi olacak hatta logo ama aynı kalitede değil.

İyi kurulmuş ve tanınmış üzerinden satın ürün satıcıları kullanılmış. Sonuçlandırılması önce ödevini yapmak emin olun.

Dikiş gibi fermuar vb ayrıntılı olarak bakmak dikkatli. Aslı üzerinden sahte tanımlamak için doğru yol bu.

Eğer fiyat çok ucuz görünüyor, dikkatli olun. Kullanıyor olsa bile, bir tasarımcının el çantası hala biraz pahalı olacak.

Bir kez sen çanta tasarımcısı yeterince uzun süre kullandım, Satılık koy ve başka bir tane alırım. Bu şekilde aksesuarları değişen tutmak ve hala çok para kaydedin.