Moda

İkinci el giyim ve Aksesuar takas ve gardırop yeniden canlandırma

Genellikle, kadınların daha fazla aksesuarları, giyim ve makyaj öğeler onların dolapları olmasını çok isterdim, ama her zaman pahalı bir ilişki olacak. Sık elbisesi için alışveriş kesinlikle kişinin cep drenaj olacaktır. Ayrıca, her zaman dar bir alanda işleri saklama endişe 's.

Tasarımcı giyim birçok kişi tarafından uygun değil. Ancak, her zaman yeni ve güzel giysileri içinde giyinmek istiyorum. Eğer bir şey harcamadan dolabında, canlandırmak için hiç bitmeyen bu arzuyu tatmin edebilir mi?

Giysi swapping sizin için ideal bir çözüm olabilir.

Fikir burada moda aksesuarları ve yıpranmış hiç veya başka öğeler artık giymek giysi alışverişi sağlamaktır. Bu şekilde size gardırop, istediğiniz kadar sık ve bu da Cüzdanını açmaya gerek kalmadan yenileyebilirsiniz.

Giyim swap içinde düşkünlük nedenleri

Bütçe dostu - çoğumuz sadece birkaç kez yıl boyunca giyiyor olabilir pahalı kıyafetler hisse için mantıklı değil anlıyorum. Yer kaplayan yanı sıra, bu aynı zamanda çok para maliyeti. Ancak, senin giysileri swapping tarafından sen sadece verimli ve akıllı olmakla de bütçe dostu olmak.

Yeni elbiseler - herkes bir giydiği elbiseler fark etmiyor ama farklı moda trendleri takip aralığı üzerinde odaklanmıştır. Her mesleği veya yer belirli bir şekilde tanımlar. Çalışma profesyonel ya da bir öğrenci iseniz, sosyal aktif olacaktır. Az bir parayla bütçe varsa pahalı markalar, satın almak mümkün değildir.

Seçim - çeşitli birçok stil Giyim Giyim tarzını olması gerekli değildir. Yaklaşan bir olay durumunda, daha sonra belirli bir stil giyim giymek zorunda ve eğer, yoksa takas için gidebilirsiniz.

Dalga binmek - çene bırakarak fırsatlar online mevcuttur ve onlar alışveriş eğilimlerini önemli ölçüde değişti. Ürünler, geçmişte sınırların dışında, aynı zamanda kolayca bugün online alışveriş ile erişilebilir. Peki, bu dalga binmek.

Bir trendsetter - fark, güzel tasarımcı giysiler, yeni koleksiyonu ile bir kalabalığın içinde olduğunda. Stil katsayısı ile dikkat çekiyor.

Bir araştırmaya göre Tekstil ve giyim çok atılır away her yıl Amerika'da. İkinci el giyim geri dönüştürerek, sadece yenilerini üretmek için gereken kaynakları korumak ama aynı zamanda hoş olmayan bir uygulama hızlı değişen moda trendleri karşı.

Çok parçalanmış, düşük kaliteli giysiler çevrimiçi veya yerel geri dönüşüm tesisinde dönüştürülebilir. Genellikle bu tür giysiler satın şirketler onları araba koltuğu doldurma, paçavra ve ev yalıtım geri dönüşüm.