Moda

Yeni moda deyimi renkli kot - ağırbaşlı kot classier bir avatar olduğunu

Kot giyim klasik bir parçası haline gelmiştir ve şart olduğu erkek, kadın ve çocuk için vardır. İster iş için okula gidiyorsun bir hafta sonu gezisi veya elbise aşağı yemek, sen-ebilmek almak senin gözde çift kot ve sen are anık gitmek. Kot pantolon sadece rahat ama aynı zamanda kolay bakım için giysi en çok yönlü ve pratik parçası bulunmaktadır.

Birkaç tasarımcı markalar, kısıtlama çoğu kot çok ucuzdur ve bu yüzden bize en fazla 3 veya 4 çift kendi nedenidir. Hatta anket 2009 yılında yapılan ortalama bir Amerikalı kendi gardırop en az 7 çift kot sahip olduğunu belirtti.

Kot renkli Devrimi: 1970'lere kadar sadece mavi jeans bulunmamaktaydı. 1980'lerde renkli kot ünlü oldu ve insanlar fark ettim ilk kez kot Aslında istedikleri herhangi bir renk olabilir.

İnsanlar çok renkli ve desenli kot giyen başladı görünüyor. Bu moda uzun sürmedi ve uzak solmuş. Şimdi renkli kot bir intikam ile vardır. Düz renk blucin son eğilim ve gerçekten yetişmeye vardır.

Çünkü onların eğilimleri çok hızlı değişen tutmak bu kot mavi olanlar kolayca kullanılabilir değil. Rengi, aynı zamanda sezon bağlıdır. Ancak, gri, beyaz, siyah ve tabaklamak gibi nötr tonları kolaylıkla kullanılabilir.

Kullanışlı ipuçları bakım için Your renkli kot: teknik olarak değil kot renkli kot pantolon vardır. Onlar farklı giysi süreçleri ölüyor kullanarak boyanmaktadır. Beyaz dimi kot aşamaları farklı renklerle boyalı bir dizi üzerinden geçirilir. Bunlar renkli beri onlar-si olmak yavaş yavaş eğilimi ve böylece doğru kaygı lüzum onları yıkarken özellikle kendi özgün bir görünüm sağlamak için alınması gereken. İşte senin renkli kot pantolon değil fade emin olmak için birkaç ipucu.

Olarak boya yıkama ilk çift sırasında çalıştırma eğilimi ile renkli kot renkli giysiler gibi yıkayın.

Her zaman renkli kot dışarı içinde yıkayın. Bu şekilde kumaş sürtünme nedeniyle neden olduğu solma azaltabilir.

Bunlar, sıvı deterjan soğuk su ile yıkanmalıdır. Bu yeniden renk uzakta yıkama azaltır.

Nazik döngüsü, yıkayıcı seçin.

Kurutma makinesi kullanmak yerine, kapalı kurumasını bekleyin.

Normal jeans, farklı renkli olanlar değil giyilir soluk ve arıyorum yıpranmış. Bu kot, normal olanlardan daha Akmerkez'in olduğu gibi parlak ve taze bir görünüm ile tercihen giyilir. Yani, senin en sevdiğin renk kot pantolon satın almak ve yeni gibi seyir tutmak için çok çok iyi.