Moda

Gelin kapi farklı stilleri

Kez geçmişte geleneksel gelinlik beyaz veya fildişi bir trenin arka dışında birçok fırfırlar olmadan yapıldı. Günümüz toplumunda Gelinlikler her zaman beyaz değil aynı zamanda diğer tonları ve renk. Onlar da daha fazla gelinler fırfırlar onların düğün için gelinlik bir gelin ekleyerek renk düzeni bir aksan ekleyerek bel tanımlama formu eklemek karar veriyorlar çünkü farklı onların elbise ve bazen onun düğün önlük sash. Bu onların bel aksan değil ama moda kendi benzersiz anlaması için yapıyorlar. Bugün gelinler kendi gelinliğini kişiselleştirme ama aynı zamanda onların düğün elbise klasik henüz zarif tutmak emin olmak istiyorum. Gelin bir kuşak kullanarak, bunu yapmanın bir yoludur.

Gelin bir kuşak gelini kendi gelinlik ve nedime ve Başhemşire şeref elbisesi vurgu için esnek stil ve renk seçenekleri sunar. Gelin bir kapi farklı stilleri bazıları şunlardır:

• Kanat saten bir renkli kuşak bu tür bazı muhteşem bir stil oluşturmak için kullanılan en popüler seçenek vardır. Renkli ipek saten fular kullanarak bir hassas yüzey eklemek henüz gelinlik genel görünümünü kadar canlandırmak. Beyaz bir örnek olması ya da bir dünya ile şık görünecek Fildişi Kılıf Gelinlik içine çaprazlama kurdeleler ile güzel bir yay tarz saten fular tonda. Bakmak bitirmek için kanat Merkezi bazı boncuk ayrıntı olmalıdır.

• Bir kuşak arka-bu içinde tarz etek tam ve tren olan bir gelinlik ile büyük gider bir göz olduğunu. Gelin bu kuşak olabilir düğün renkli ama açık bir tonunu ve gelinlik iltifat için yardımcı olabilir. Gelin parti önlük birbirini tamamlayan bu yüzden gelin kıyafeti aynı malzeme ve renk yapılan bir kuşak olabilir.

• Bir siyah kuşak-bazı kuşaklar bu tür düğünlerde yer yok ama boncuk detayları ile ince siyah gelin kuşağı ekleyerek yardımcı gelinlik görünümünü dönüşümü olacak düşünebilirsiniz. Stil ve renk geliştirilmiştir ve gelinlik klasik güzellik ve zarif bir görünüm verecektir.

Gelin bir kuşak farklı stilleri ile düğün elbise deneme üzerinde çalışırken, elegance renkleri ve hangi gelin kuşağı görebilmek için malzemeler için özel gün ekleyin.