Moda

Senin kırklarda olduğunda en iyi tasarımcı çanta

Senin 40 's adım gibi onun seçimler ve tercihlerini biliyor tam olarak olgunlaşmış bir kadın olarak büyür. Son mali açıdan bağımsız ve kendi yirmili did kadar bütçe hakkında endişelenmenize gerek yok. Senin 40 yaşlarında aldıktan sonra ulaşmak güven düzeyi içinde sizin 20s sırasında değildi. Kendi kırklı, kendini geliştirmek çalışıyoruz. Gençlik çok şey keyfini çıkarmanızı sağlar bir şeydir, ama kendine güven ve kendini onurunun eşit derecede önemli. Şimdi, kendinizi şu tasarımcının el çantası taşımak istediğiniz doğru şekilde sunmak ne kadar önemli olduğunu bilir kendine güven dolu bir kadın olarak. Muhteşem bir diva iyi bakmak gerekir ve trendy çanta sadece gerekli Aksesuar değil, aynı zamanda benzersiz tarzı beyanı yapma vazgeçilmez bir madde. Bu çanta tasarımcısı farklı stilleri için geldiğinde ne yapacaksın? Nasıl kendinizi şımartın? Bir bakıştır.

1. alışveriş çantası-

Omuz çantası

Bu modaya uygun alışveriş çantası değil geleneksel taşımak, ama çok yer bulunmaktadır. Bu örgülü zincir sarılı alışveriş çanta, en iyi alışveriş bir arkadaştır. Tasarımcı bu yaklaşık 2.500 $ için size getiriyor. Internet üzerinde toptan tasarımcı çanta satın arıyorsanız bile daha düşük bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

2. seyahat-

Valextra Avietta Piretti tekerlekli bavul:

Rahatlık ve kolaylık sağlamak için özel olarak tanıtılan bu bavulu, özellikle, sağlam olduğunu ama aynı zaman basit, iyi - senin turları için ideal bir ve seyahat. Bu bavul tarzı ve işlevselliği yeniden tanımlıyor ve o zaman sağlar, istediğin şeyi taşımak, kırklı. Çok seyahat bile, bu arkadaş sizin asla terk ya da seni hayal kırıklığına uğratmak için gidiyor. Elde edilebilir için hakkında $5600, New York Çanta Mağazaları veya internette bulabilirsiniz

3. hazine-

Zagliani Croc küçük Tomodachi Bowling çantası:

Croc-bitiş bu tercihleriniz ve tarzınıza uygun. Tasarımcı özel ve ayrıca gerçekten modern. Yaklaşık 16.900 $ New York mağazalarında el çantası alabilirsiniz.

4. gözde-

Valentino Rockstud orta Tote Çanta:

Trendy bir arkadaş için arıyorsanız, Rockstud taşımak istediklerini vermek olacak. Bu tasarım özellikleri en dinamik renk kombinasyonları için stil ve moda bilinçli kadın yeni nesil özel. Stil ve renk çok iyi birlikte gidin. New York, Paris, Londra ve diğer moda merkezlerinde dünyanın dört bir yanından bu çanta mağazaları bulabilirsiniz. 1,900 $ fiyattır.