Moda

Erkek saatler hakkında daha fazla bilgi

Saatler gibi kişisel açıklamalardır; taş kaplı, birçok aramalar var ya da bir kısmı dünya hava içine bir fikir vermek gerekmez. Bir office goer için sürece o tepenin eser yer ne kadar kar önceki hafta sonu bir tepenin düşen önemli değil.

Ama bir bilek doğru seyretmek-ebilmek var olmak zor seçimi olmadan tek olamaz. 'Erkek Takı ' denir. Watch tasarımı ve fonksiyonu teknik gelişmeler rağmen bir erkek için işaretler o ne ne 'olmak istediği'. Kıyafeti tamamlayan bir kravat için karşılaştırın. Sadece diğer aksesuarlar gibi sizin dolap, bir saat soyunma kendi türü ile eşit olması gerekir.

Bir saat satın bilim derece gerekmez ama orada bazı 'seyretmek terimler' için dışarı bakmak için.

• Suya dayanıklı - saatler su geçirmez; olmak içindir Ancak, mutlaka zamanla üzerinde duş alabilir miyim ya da onunla yüzmeye gitmek anlamına gelmez. Su geçirmez bir faktör, yalnızca belirli koşullar geçerlidir.

• Karmaşık teknik detaylar - zaman tutma olduğunu temel işlevi, saatin; yıllık takvim ve kronometreleri ihtiyaç tabanlı isteğe bağlı faktörler şunlardır; bir saat içinde kullanılmayan bir özelliği yalnızca fiyat artar.

• Kuvars - kuvars kristal salınımları tarafından düzenlenir ve pil ile çalışır saatler zaman içinde tutma çoğu diğerlerinden daha doğru.

• Adet - hareketi Saatin tik tak tutar.

• Kendinden kurmalı - yara bir makineyle ilgili seyretmek

Doğru saati için bazı ipuçları

1. bir Deri Askı İzle aşınmış - siyah ve siyah veya kahverengi ve kahverengi ayakkabı ile maç var. Gri gayrı ayakkabı giyim mavi şekil unsuru ise koyu mavi deri kayış ile eşleşebilir.

2. bir farklı elbise tarzı - ki kayıt dışı veya sportif - o style watch tarafından eşlik etti

3. seyretmek yüz da önemli - düz siyah ya da beyaz metal ile karşı karşıya veya deri kayış de hemen hemen her kıyafeti ile gidin.

4. teknik özellikleri ile resmi olaylar - bir resmi vesilesiyle veya siyah kravat olayı, metal gitme veya siyah deri kayış de oturun; saati odak uzağa almamalıdır.

5. saatin tanımlayamazsınız - stereotyping bir sorun haline gelir.

Yıllık SIHH Saat Fuarı Cenevre nerede son Trendler 2015 için Görünüşe göre açıklayacağı da dikkat çekiyor. Beklenen isimler Cartier, IWC, Jaeger LeCoultre ve Richemont vardır.