Moda

Gece kıyafetleri alışveriş ipuçları

Bir gece elbisesi seçmek, eğlenceli ve rahatlatıcı bir görev olabilir. Bir gece elbisesi genellikle çok pahalı, bu yüzden kendiniz için bir seçerken bazı önlemler almak isteyebilirsiniz. İçeride tutmak için bazı şeyler vardır - miyim

• Bir Abiye şıklığı büyü olmalı. Elegance bir gece elbisesi içinde aramak için en önemli şeydir.

• Süre seçmek-dışarı akşam giymek için bir elbise karar vermek için öncelikle uzunluğu - kısa veya uzun istiyor musun? Tam boy elbiseler her zaman güvenli bir seçenek ve fırsat resmi veya resmi elbise kodu belirtilir Eğer daha iyi bir seçimdir.

• Kumaş seçimi de önemlidir. Senin şekil övmek gerekir ve bütün akşam içinde rahat hissediyor olmalısın.

 € ¢ seçmek size nasıl göründüğüne göre elbise rengi - cilt tonu ve saç rengi ile gitmeli. Emin değilseniz ve berbat etmek istemiyorum, düşme geri seçeneği 'küçük siyah elbise' olur. Öyle herkesin favori ve yanlış gidemem. Siyah, güzel, zarif ve gizemli, aynı zamanda basit ve seksi. Biraz düz olduğunu düşünüyorsanız, o mücevher veya eşarp ile accessorise.

• Eğer senin rakam hakkında biraz pısırık oraya renkli zengin ve lüks kumaştan yapılmış bir elbise için. İyi tonda vücut için beyaz bir elbise harika bakabilirsiniz.

• Bezemeler elbise ve tasarım hatları üzerinde de avantaj ya da en kötü özellikleri dikkat çekmek için rakam gösterebilirim. Nasıl böyle bir elbise üzerinde görünüyor emin olun.

• Trend ile giyinmek isteyebilirsiniz. En son dergi ve online mağazadan ne eğilimleri, ve size uygun olacaktır Eğer gibi görmek için bakın.

• Elbise tarzı, şekil övmek gerekir. Bir tarafta veya uzun bacaklı yararınıza Her iki taraf sill göstermek yarık bir elbise. Sırtı açık bir elbise, ince bir geri uygun olacak ve saç modeli vurgulayabilirsiniz.

Çoğu zaman, bir elbise giymek istiyorsanız, • zamansız bir itiraz bir elbise için içeri girin. Saten, dantel ve krep ince kesim asla, yaşınız kaç olursa olsun başarısız olabilir.

Bir gece elbisesi üzerinde harcama yaparken savurgan olmak için tereddüt etmeyin. Bu iyi bir yatırım ve sen-ecek-si olmak - düğün, kokteyl partileri ve resmi akşam yemekleri giymek için pek çok kez. Ve hiçbir kıyafet olmadan tamamlanmış olacak.