Moda

Stil farklı uygarlığımıza kameez

Uygarlığımıza kameez yıpranmış Hindistan'da kadınlar tarafından yüzyıllar boyunca. Onlar en rahat ve çok yönlü Hintli giysi olarak kabul edilir ve birçok farklı kesimler, renkler ve tasarımlar gelir. Bu tür çeşitliliği ve çok yönlülük hakkında en iyi parçası olduğunu sadece seçim için birçok farklı türleri vardır, ama onlar da nasıl onlar stili bağlı olarak farklı durumlar için takılabilir. Uygarlığımıza kameez giyen konfor faktörü taviz vermeden geleneksel henüz şık Hint bakmak için aslında en basit yoludur. Dahası, hiçbir zaman ona kameez her türlü satın almak kolay olmamıştı. Kadın etnik moda için bir tutku ile sadece uygarlığımıza kameez online satın almak ve sağ kapınıza için gönderilmesini sağlayın. Online alışveriş bu eğilim gerçekten şık etnik giysiler için temel bir dünya çapında müşteri potansiyeli kadar açtı.

Kadınlar ona kameez online satın almak gibi Ancak, bazı düşünce nasıl kıyafet yıpranmış içine koymalılar. Styling bakmak değil, özellikle Hint giysiler ile almak için çok önemlidir. Farklı uygarlığımıza kameez tasarımlar styling için bazı ipuçları şunlardır:

Punjabi takım elbise

Punjabi takım elbise tasarımları Punjab bölgesel estetik tarafından ilham eşsiz bir bakalım. Çoğu zaman, karmaşık Phulkari nakış ve parlak ve güzel renklerde basılmış çok çiçek desenleri ile gelirler. Bu kendine özgü Punjabi elbise tasarımları güzelliği daha da eşsiz silüeti Bu birlik tarafından vurgulanmaktadır. Kısa, donatılmış kameez ve bol, pilili pantolon oluşan, uygarlığımıza kameez bu tür üzerinden tüm görünümünü oldukça canlı ve yüksek sesle. Bu bölgeden hangi benzersiz etnik vibe Punjabi takım elbise tasarımları ile eşleşir, funky geleneksel takı ile eşleştirilmiş olabilir. Okside gümüş jhumkas (Hint küpe), Hint motifli Gümüş Kolyeler boncuklu Kolyeler, renkli cam bilezik ve metalik bilezik tüm büyük takı seçenekleri vardır. Genç kadın kez Punjabi takım elbise tasarımları ile pamuk, ayna çalışma jholas veya Hint askı çanta ve işlemeli mojaris kadar eşleştirmek seçin. Bak bu tip aslında çok olduğunu Bollywood esin kaynağı oldu. Çok moda olsa da, sadece rahat kıyafet Punjabi takım elbise tasarımları için uygundur ve resmi Punjabi takım elbise ile oldukça tuhaf görünür.

Anarkali ona takım elbise

Kadınlar anarkali uygarlığımıza uygun online veya herhangi bir eşya satın almak gibi de bazı uygun takı satın almak için zaman almalıdır. Bunun nedeni, anarkali elbiseler bir stil için en zor kıyafetler yüzünden kendi benzersiz bir görünüm vardır. En yaygın hata zaman anarkali ona takım elbise styling ağır, Hint takı ile aşırı accessorize etmektir. Aksine, kadınların güzellik zarif silueti ve karmaşık tasarımlar Parlatıcı izin vermeli; deyim küpe veya şık kolye çifti anarkali uygarlığımıza elbise tarzı için harika bir yol olacaktır. Yüksek topuklu ayakkabı açısından kesinlikle gereklidir.

Düz kesim uygarlığımıza takım elbise

Düz kesimli uygarlığımıza takım elbise en çok yönlü ve farklı türde takı, çanta ve ayakkabı tarz olabilir. Bu kumaşlar üzerinde bağlı olacaktır ve tasarımlar kıyafet ve ne vesileyle için giyilmelidir anlamına geliyordu.